Kurum İçi Mesajlaşma Uygulaması: Flowi Biz

Flowi Biz, ekibiniz ve personelinizle iletişiminizi zirveye çıkaran, %100 veri güvenliği taahhüt eden, kurum içi anlık mesajlaşma platformudur. Firmanıza özel tasarlanmış kurum içi mesajlaşma uygulaması Flowi Biz sayesinde ekip arkadaşlarınızla iletişimde verimliliği artırabilirsiniz.

Herkese yönelik yeni bir duyuru yapmak istediğinizde, grup mesajlaşma özelliği sayesinde tek mesajla duyuru yapabilirsiniz. Toplu mail gibi yöntemler kullanmanıza gerek kalmaz. Ekibinizi, departmanlar ve proje gruplarına göre özel mesajlaşma grupları kurarak sınıflandırabilirsiniz.

Uygulama hem iOS hem de android cihazlarda çalışmakla birlikte, isterseniz bilgisayarınızdan web tabanlı da erişebilirsiniz. Mesajlar uçtan uca şifreleme ile teslim edilir. Böylece gönderdiğiniz ve aldığınız tüm mesajlarınızın %100 güvenliği sağlanır. Metin, resim, video, ses ve konum paylaşabilmeniz mümkündür.

Flowi Biz ile hem birebir görüntülü görüşebilir, hem de video konferans özelliği sayesinde ekibinizle canlı görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz

Flowi Biz ile Ekibinizle Güvenli ve Verimli İletişimi Sağlayın!

Ekibinizle sürekli birlikte olmanın zor olduğu günümüzde Flowi Biz kurumsal mesajlaşma uygulaması ile ekip arkadaşlarınızla uzaktan iletişim kurabilirsiniz. İsterseniz birebir, isterseniz grupla mesajlaşabilir, istediğiniz türde doküman (resim, ses, video, dosya vs.) gönderebilirsiniz.

Flowi Biz yalnızca yetkilendirilmiş iletişime imkan verir. Tüm mesajlaşma uçtan uca en güncel ve ileri düzey şifreleme yöntemleriyle şifrelenir.

Güvenli İletişim

Video Konferans

Android ve iOS Uyumlu

Anında Bildirim

Yönetici Yetkilendirmesi

Doküman Paylaşımı

Grup Mesajları

Mobil, Masaüstü ve Web Kullanımı

Resim, Video ve Ses Paylaşımı

kurum içi mesajlaşma, şirket içi mesajlaşma, şirket içi mesajlaşma programları, şirket içi mesajlaşma programı ücretsiz, şirket içi yazışma programı, ofis içi mesajlaşma programı, ofis içi yazışma programı, anlık mesajlaşma uygulaması, kurum içi mesajlaşma programı, kurum içi anlık mesajlaşma, kurum içi mesajlaşma, kurum içi mesajlaşma uygulaması, kurum içi mesajlaşma programı, kurum içi mesajlaşma programları, kurum içi chat kurum içi yazışma