Aksiyon Yönetimi, Görev Yönetimi ve İş Takip Programı: Flowi

Aksiyon Yönetimi, Görev Yönetimi ve İş Takip Programı: Flowi ile aksiyonlarınızı yönetebilir, kaynaklarınıza görev atamaları yapabilir ve görevlerin durumunu takip edebilirsiniz. SLA Yönetimi ve gecikme takibi ile işlerinizin zamanında tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Flowi, otomatik uyarılar ile her aşamada bilgilendirilmenizi sağlayan verim arttırıcı bir yöntem sunar. Çalışanlarınızın tamamlanan ve devam eden süreçleri hakkında bilgi edinebilir, görevlerin tarihçesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Flowi kullanımı kolay ekranları ile kurumunuzda operasyonel verimlilik artışı sağlar.

Toplantıda, sahada, başka bir şehirde veya başka bir ülkede ekipleriniz olabilir. Ve şu anda bir bilgisayarın önünde olmayabilirler. Görevlerin statü değişimlerinde onlara bir e-posta veya SMS göndermek nasıl olur? Üstelik bu mesajlar, konuyla ilgili bilgileri görecekleri sayfalara bağlantılar da içerebilir. Bağlantı linkine tıklayan çalışanlarınız, talep yönetimi ekranlarına ulaşabilirler.

Flowi’yi dış müşterilerinize de açabilir, e-posta ile veya form doldurarak size talep açmalarını sağlayabilirsiniz. Talep üzerindeki statü değişikliklerinde müşterileniz ile otomatik iletişim kurabilir, yaptığınız çalışmaların müşteri tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Böylece müşteri talepleri ile ilgili aktivitelerinizde iş akışını kolaylaştırabilir, müşteri çağrılarına daha hızlı cevap verebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için: İş Takip Programı Flowi

Neden İş Takip Programı?

  • Planlanan görevlerin takibi yapılamamaktadır.
  • Hangi görevin kime atandığı bilinememektedir.
  • Görevlerin başlama bitiş tarihleri ve durumlarının takibi yapılamamaktadır.
  • Yöneticiler işlerin / görevlerin durumunu takip edememektedir.

Flowi ile:

  • Atadığınız görevin takibini istediğiniz yerden istediğiniz zaman yapabilirsiniz.
  • Kişilere atadığınız görevleri, görevdeki sorumluları görüntüleyebilirsiniz.
  • Görevlerin başlama ve bitiş tarihlerini, gecikme sürelerini takip edebilirsiniz.
  • Yetkili kullanıcılar görevlerin ilerleme durumlarını takip edebilirler.

Anlık Bildirim

Görevlerin durumlarındaki değişiklikleri e-posta veya SMS ile gönderebilirsiniz. Bu sayede görevlerinizi iş yerinizde olmasanız bile uzaktan yönetebilirsiniz.

Bulut Teknolojisi

Flowi günümüzün en ileri bilişim teknolojisi olan bulut teknolojisi ile çalışır. Flowi’yi isterseniz ArgeLabs’ın bulut sunucuları üzerinden kullanabilirsiniz. İsterseniz kendi sunucularınız üzerinden de kullanabilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Sistemimizi masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan, cep telefonlarından ve tabletlerden kullanabilirsiniz. Bu sayede işlerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden takip edip yönetebilirsiniz.