Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama stratejinizi belirleyerek firmanızın dünyaya açılan kapısı olan dijital ortamlarda web sitenizin tasarımından, sosyal medya yönetimine, digital monitoring ile itibar yönetiminden, arama motoru optimizasyonuna, Google Analytics ile web sitenizin ayrıntılı trafik analizine hizmetlerinizi işletmenize sunuyoruz.

Web Site Tasarımı

 • Responsive web tasarım ile web siteniz, cihaza göre şekillenip kolay gezilebilen bir hale gelsin.
 • Arama motorlarında önde çıkın! %100 SEO uyumlu kodlanmış siteniz ile rakiplerden önde olun.
 • Web siteniz asosyal olmasın! Sosyal medya entegrasyonları ile siteniz kendiliğinden binlerce kişiye ulaşsın.
web-site-tasarimi

Grafik Tasarım

 • Banner ve Logo Tasarımı, Afiş Tasarımı, İlan Tasarımı, Katalog ve Broşür Tasarımı, Kurumsal Kimlik

Arama Motoru Pazarlaması(SEO)

Sitenizi arama sonuçlarında üst sıralarda çıkarmak için yapılan çalışmalara SEO denir.

 • SEO Danışmanlık Hizmeti: Sitenin güncel algoritma yapılarına uygun ve SEO kriterlerine göre site içi analiz ve yönlendirme çalışmalarının yapılması, raporlanması, takibinde revizelerin kontrollerin yapılması, tüm hizmet kapsamında haftalık ve aylık raporlama işlemlerini kapsar.
 • Hedef Kitle Analizi: Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılarla ilgili tüm ziyaret bilgilerini topluyor titiz şekilde analiz ediyoruz.
 • Keyword Analizi: Ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi ve dönüşüm hedeflerinizi öğreniyoruz, sitenize özel keyword listesi oluşturuyoruz.
 • İçerik Stratejisi: Keyword ve hedef kitle analizinden yola çıkarak, web sitenizin içerik stratejisini oluşturuyoruz.
 • Rakip Site Analizi: Rekabet içerisinde olduğunuz web sitelerinin SEO stratejilerini, güçlü ve zayıf noktalarını size raporluyoruz.
 • Link İnşası Belirleme: Link ve bağlantılarınızı doğru şekilde inşa ediyoruz. Mevcut sitenizi çok daha kullanışlı hale getiriyoruz.
 • Google Search Console: Google Search Console ile izlemek isteyeceğiniz tüm bildirimleri düzenli şekilde takip ediyoruz.
 • İçerik Temin Etme: Mevcut sitenizde ihtiyacınız olabilecek tüm içerikleri ortaya çıkarıyor ilgili içerik ajansına ihtiyacınız olan içerikleri hazırlaması için yönlendirme yapıyoruz.
 • Raporlama: Web sitenizde elde ettiğimiz seo performansını haftalık ve aylık rapor dahilinde sizinle paylaşıyoruz.

Google ADS(Google Reklamları)

Google Reklamları Danışmanlık Hizmeti, gerekli bilgilerin alınarak pazar araştırması yapılması, doğru anahtar kelimelerin tespit edilerek reklam optimizasyon çalışmalarının sürdürülmesi, reklam kampanyası ile ilgili ek ve alakalı anahtar kelimelerin bulunması, belirlenen bütçenin dengeli bir şekilde harcanarak minimum maliyet ile maksimum verim ve kazancın elde etmenizi sağlayan reklam yönetimi çalışmalarının yapılmasını kapsar.

Google Reklamları danışmanlığı hizmetimizde reklam vereceğiniz alandaki analizler yapılır ve web sitenizin durumu kontrol edilerek bir reklam stratejisi belirlenir. Bu analizler içerisinde hedef kelimeler, reklam veren rakiplerin konumu, tıklama başına maliyetler, negatif belirlenecek olan kelime grupları, kelimelerin rekabet oranı, web sitenizin reklam ile alaka düzeyi gibi temel öneme sahip analizler yer almaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları Danışmanlığı Hizmeti, sosyal medya kanallarını etkili bir pazarlama aracına çevirmek için işletmenize uygun sosyal medya reklamlarının kurgulanması ve yüksek verimle yayınlanması, size özel optimize edilmesi, hedef kitleye ve marka bilinirliğine uygun bütçelenmesi, şeffaf raporlama teknikleri ile markanızın pazarlama ihtiyaçlarına yönelik sosyal medya reklam hizmetlerinin yönetimi hizmetlerini kapsar.

Sosyal Medya Reklamcılığı, hedef kitleniz ve mevcut müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmanızı sağlayan son derece güçlü bir yöntemdir. Facebook, Instagram, YouTube sosyal medya platformlarında yayınlanmak üzere kampanyalar düzenlenir, reklam içerikleri üretilir, gerektiğinde sizden temin edilir ve belirli bir plan çerçevesinde bu reklamlar yayınlanır. İşletmenize maksimum yararı sağlamak amacı ile, her bir reklam içeriğinin ve kampanyanın dönüşüm oranı ile ilgili analizler gerçekleştirilir. Dijital analiz araçları ile yapılan raporlamalar ve bu raporlamalar çerçevesinde gerçekleşen optimizasyon işlemleri, sosyal medya dünyasında görünürlüğünüzü ve online iletişim becerilerinizi arttırmanızı sağlar.

 • Facebook & Instagram Reklamcılığı: Facebook ve Instagram reklamcılığı için mevcut hesaplarınızın Business Manager hesabımıza tanımlanır. Firma sayfanızın, Instagram hesabınızın, Pixel ve ürün kataloglarınızın tarafımıza tanımlanması ile birlikte kurulum veya optimizasyon sürecimiz başlamaktadır. Bütçe ve performans paralelinde ilerlenerek en yüksek performanslı sonuçların alınması hedeflenmektedir. Bu noktada sizden talebimiz Facebook standartlarına uygun görseller ve gerekli ise kurumsal metinleriniz olmaktadır.
 • Youtube Reklamcılığı: Youtube için ise Google Ads hesabımıza yetki vermeniz ile birlikte çalışmalara başlanılmaktadır. Youtube reklamcılığı içerisinde Trueview ve Discovery adı altında temelde 2 farklı reklam modeli bulunmaktadır. İsteğiniz ister görüntülenme kazanmak isterse de abone kazanmak olsun her iki reklam modelini de uygun şekillerde kullanarak amacınıza ulaşmaya katkı sağlıyoruz. Youtube’un 1 milyarı aşan kullanıcıları arasında fark edilmek ve etkileşim elde etmek istiyorsanız bu alanda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Online İtibar Yönetimi

 • İnternette markanızla alakalı tüm değerlendirmeleri ve yorumlar takip ederek online dünyada markanızla ilgili algıyı en iyi şekilde oluşturmak için yapılan çalışmalar.

Prodüksiyon

 • Firma, Ürün veya Hizmet Tanıtım Filmleri
 • 2D Animasyon Tanıtım Filmleri
 • Profesyonel Fotoğraf Çekimi