E-Ticaret Geri Bildirim Sistemi

E-ticaret Sitenize veya Web Sitenize kolaylıkla entegre olabilen Doğrulanmış Geri Bildirim Sistemi Meraklı Marlov ile gelirlerinizi ve internetteki görünürlüğünüzü artırabilirsiniz!

Yıldız derecelendirmeleriyle web sitenizin görünürlüğünü ve SEO puanını artırabilir, daha fazla ziyaretçi çekebilir ve daha fazla müşteri sorgusu alabilirsiniz. Özelleştirilebilir müşteri anketleri ve ayrıntılı müşteri geri bildirimleri ile şeffaflığınızı artırabilirsiniz.

Doğrulanmış geri bildirimler, reklamcılığın en etkili yöntemlerinden biridir. Sizden memnun kalan müşterilerinizin yorumlarıyla güven oluşturabilir ve çevrimiçi ortamlarda binlerce potansiyel müşteriyi ikna edebilirsiniz.

Araştırma sonuçlarına göre;

  • İnternetten alışveriş yapanların % 63'ü müşteri yorumlarının olduğu web sitelerinden alışveriş yapmayı tercih etmekte ve satınalma işlemini gerçekleştirmeden önce ortalama 6 yorum okumaktadır.
  • Tüketicilerin % 85’i Çevrimiçi Değerlendirmelere, Kişisel Tavsiyeler kadar güvenmektedir.
  • Tüketicilerin %91'i müşteri değerlendirmelerinin satınalma kararlarında en önemli faktör olduğunu söylemektedir.
  • Memnun olmayan müşterilerin % 95'i, sorunlarının çözülmesi halinde tekrar geleceklerini söylemektedir.

Bu araştırma sonuçlarının hepsi, tüketicilerin satınalma yaparken gerçek ve doğrulanmış müşteri geri bildirimlerine ihtiyaç duyduğunu göstermektedir.

Meraklı Marlov Doğrulanmış Geri Bildirim platformu, yolunuza daha fazla yeni iş çıkarır, gelirinizi artırır ve sizi çevrimiçi ortamda daha görünür kılar. Meraklı Marlov; ister serbest çalışan, ister orta ölçekli veya büyük bir şirket olun, tüm işletmeler için mükemmel bir çözümdür.

Meraklı Marlov, yapay zeka destekli özelliklere sahiptir. Müşteri yorumları otomatik olarak okunup anlaşılır ve metinlerdeki temalar otomatik çıkarılır. Zamana bağlı olarak işletmeniz hakkında konuşulan başlıklar dinamik olarak izlenir. Yorumlar ve geri bildirimler otomatik olarak belirli başlıklarda kümelenir. Yorumlarda belirli ürün veya firma özellikleri için, sadece olumlu veya sadece olumsuz yorumların analizi yapılabilir. Olumsuz yorum alan ürün özellikleri haftalık otomatik raporlar ile kurum yetkililerine gönderilir.

Web sitenizdeki müşteri puanlarınız, satış dönüşüm oranınızı artırır. Web sitenize kolaylıkla ekleyebileceğiniz Marlov Puan Rozetleri web sitenizin ziyaretçilerini daha hızlı ikna eder ve güven yaratır. Bu şekilde, iyi itibarınızı doğrudan ilk bakışta sunarsınız.

Meraklı Marlov Web Sitenize ve E-Ticaret Sitenize kolaylıkla entegre olur. Web siteniz mutlu müşterilerinizin yorumlarıyla sürekli güncellenir ve sitenizin SEO puanı  yükselir. Böylece Google aramalarında doğal olarak önde çıkarsınız. Müşterilerinizin verdiği yıldızlar ile internette markanızın itibarı artar.

 

Meraklı Marlov, tüketicilere güven vermeyi ve işini iyi yapan kurumların çevrimiçi ortamlarda itibarını artırmayı amaçlayan bağımsız ve şeffaf bir platformdur. Meraklı Marlov, tüketicilerin güvenle alışveriş yapmasına ve kurumların sundukları deneyimleri iyileştirmelerine yardımcı olmak için zengin bilgiler sunar. Kurumlar, müşterilerini dinler, geri bildirimlere yanıt verebilir ve kendilerini sürekli iyileştirebilirler. Ancak gerçek bir tüketiciden geldiği Meraklı Marlov tarafından doğrulanmış geri bildirimler internette yayımlanabilir. 

Kazanımlarınız

SATIŞLARINIZI ARTIRIN

Mutlu müşterilerinizin yorumlarını okuyan ve size güvenen ziyaretçilerinizi müşteriye çevirebilirsiniz.

SADIK MÜŞTERİLER OLUŞTURUN

Size şikayetini bildiren müşterinizin sorununu çözün ve onları kazanarak tekrar size gelmelerini sağlayın.

MÜŞTERİ İLETİŞİMİ SAĞLAYIN

Müşterilerinize modern bir iletişim kapısı açın ve çevrimiçi ortamlarda marka itibarınızı yönetin.

GERİ BİLDİRİMLERİNİZİ % 100 SİZ YÖNETİN

Görünürlük butonu ile doğrulanmış geri bildirimin çevrimiçi ortamda yayımlanıp yayımlanmasına Siz karar verin.

GÖRÜNÜRLÜĞÜNÜZÜ ARTIRIN

Müşteri yorumları ile otomatik güncellenen web sitenizin SEO puanı yükselecek ve aramalarda önde çıkacaksınız.

YÜKSEK FAYDA / MALİYET ORANI

Uygun bir aylık kira bedeli ile platformu kullanın ve maliyetinden çok daha fazla kazanım elde edin.