Hakkımızda

argelabs-hakkimizda

ARGELABS HAKKINDA

ArgeLabs Bilişim Teknolojileri, yenilikçi fikir ve ürünlerle inovatif dijital çözümler geliştiren bir bilişim şirketidir. ArgeLabs, müşterilerinin yatırımlarının geri dönüşünü (ROI) arttırmayı hedefler ve bu hedeflere ulaşmak için dijital pazarlama performansı ve çeşitli teknolojik çözümler sunar. Ayrıca bilişim alanındaki eğitim ve danışmanlık faaliyetleri ile müşterilerinin güncel bilgi ve metodolojiler ile ilerlemesine katkı sağlar.

ARGELABS TARİHÇE

ArgeLabs Bilişim Teknolojileri, 2016 yılında Kocaeli Üniversitesi Teknopark’ta kurulmuştur. Bugüne kadar 2 KOSGEB, 1 TÜBİTAK TEYDEB Ar-Ge İnovasyon Projesi başarıyla tamamlamış, çok sayıda uluslararası Ar-Ge Proje Pazarı etkinliğinde dereceye girip, ödül kazanmıştır.
 
ArgeLabs’ın geliştirdiği ilk ürün olan Müşteri Deneyimi Yönetimi Platformu Meraklı Marlov, 200’den fazla şirkette aktif kullanılmaktadır. Meraklı Marlov başarılı olunca, Marlov ürün ailesine, önce Çalışan Geri Bildirim ve Teşekkür Sistemi Marlov Star; daha sonra da İK Performans Yönetim Sistemi Marlov 360 eklenmiştir.
 
ArgeLabs’ın geliştirdiği diğer bir ürün ailesi olan Flowi, kurumların kendilerine özgü web uygulamaları geliştirebilecekleri bir platform olmanın yanı sıra, bu platform üzerinde geliştirilen İş Takibi Uygulaması ekiplerin işleri daha verimli takip etmesini amaçlamaktadır. 
 
ArgeLabs’ın tüm platformları bulut üzerinde çalışmakta olup, kurumlar uygun fiyatlarla herhangi bir IT altyapı yatırımı yapmadan ve vakit kaybetmeden platformları Web’den ve mobilden kullanmaya başlayabilmektedir.
Argelabs-plaza

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyonumuz
Bilişim sektöründe bugünün ve geleceğin teknolojilerine değer katan Türkiye merkezli dünya çapında bir şirket olmak.

Misyonumuz
Etkin ve verimli kaynak kullanımı ile müşterilerimize rekabet üstünlüğü sağlayacak güvenli ve esnek yapılar geliştirmek. Geleceğe odaklanarak bugüne katkıda bulunacak bilgi teknolojilerini ve hizmetlerini sunmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık
100%
Kalite
100%
Yenilikçilik
100%
Doğruluk Güven Sadakat
100%

NE YAPARIZ?

Anlık Geri Bildirim Uygulaması

Müşterilerinizin, çalışanlarınızın, tedarikçilerinizin, bayilerinizin, sizden eğitim alanların, hastalarınızın ya da toplumun genel iç görüşünü akıllı sorularla öğrenip size ileten anlık müşteri memnuniyeti değerlendirmesi uygulamalarımız hedef kitlenizden geri dönüşleri en hızlı ve kolay şekilde size iletir. Böylece etkinlik düzeyinizi artırarak işinizi geliştirme ve mükemmelleştirme fırsatına sahip olursunuz.

Mobil ve Web Uygulama Geliştirme

Kurumunuza özel mobil ve web uygulamaları geliştiriyoruz. Öncelikle sizi dinler, durumunuza özel detaylı bir analiz ile ihtiyacınızı belirleriz. Proje planı ve teklif sunumu yaparız. Onaylamanız durumunda mobil veya web uygulamaları, mobil web siteleri, sosyal medya veya sadakat uygulamaları gibi istediğiniz uygulamayı sizin için geliştirip söz verdiğimiz sürede teslim ederiz.

ArgeLabs IOT (Nesnelerin İnterneti)

ArgeLabs IOT (Nesnelerin İnterneti); internete bağlı tüm birimlerinizin birbirleriyle haberleşmesini, dünyanın herhangi bir yerinden izlemenizi, kontrol etmenizi ve tüm verilere gerçek zamanlı ulaşabilmenizi sağlayan bir bulut sistemidir. ArgeLabs IOT kullanım kolaylığı ve düşük maliyetiyle rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır.

Satın Alma Sistemi

Satınalma Sistemi bir yıllık Ar-Ge ve analiz çalışması ile her sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Satınalma taleplerinin onay süreçlerinden geçerek toplanması, tekliflerin alınması ve bütçe planlamasının kolayca yapılabilmesini sağlar.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama stratejinizi belirleyerek firmanızın dünyaya açılan kapısı olan dijital ortamlarda web sitenizin tasarımından, sosyal medya yönetimine, digital monitoring ile itibar yönetiminden, arama motoru optimizasyonuna (SEO) ve Google Analytics ile web sitenizin ayrıntılı trafik analizine kadar birçok dijital pazarlama hizmetini işletmenize sunuyoruz.

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Proje ve Süreç Yönetimi Eğitimi ve Sertifika Programı, Proje Yönetimi Süreç İyileştirme Danışmanlığı, PMP Hazırlık Eğitimi, Agile Scrum Eğitimi, ITIL Eğitimi, Bilgi Güvenliği Eğitimi ve Danışmanlığı, Ağ Güvenliği Eğitimi, ISO 270001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Eğitimi ve diğer çeşitli bilişim konularında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

NASIL YAPARIZ?

  • Değerlendirme
  • Planlama ve Tasarım
  • Uygulama
  • Destek
  • Sonuçlandırma

ARGELABS TANITIM FİLMİ